Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Konec 20. století, zlato bílé, hmotnost 11,12 g btto, ryzost 585/000, osazen briliantem o hmotnosti 1,00 ct, velikost 61, opatřeno CZ puncovní značkou."